Wszystko o Symbiane w Twoim telefonie

śr, maj 5, 2010

news

Wszystko o Symbiane w Twoim telefonie

Gratka dla fanów bloga All About Symbian. Jednej z ciekawiej piszących wortali trafił już do Ovi Store w formie aplikacji mobilnej. Myślę, że każdy fan Symbiana i Nokii (w tej kolejności :) będzie usatysfakcjonowany – pod warunkiem, że posiada Symbiana piątej edycji…

Aplikację mobilną All About Symbian można pobrać za darmo z Ovi Store. Program został stworzony przy pomocy programu Ovi App Wizzard i jest podzielony na cztery działy:

  • All About Symbian News
  • AAS Insight Podcast
  • AAS YouTube videos
  • oraz, oczywiście AAS tweets.

Sama aplikacja to nic więcej jak ubrany w grafikę czytnik kanału RSS. Mamy więc 20 całych artykułów wstecz,  a reszta jest w formie podlinkowanych nagłówków dzięki którym będzie możliwość obejrzenia strony AAS. Dodatkowo, jak łatwo można poznać po nazwie kanałów można posłuchać podkastów, obejrzeć kanał YoTube no i oczywiście podglądać “ćwierkanie” autorów. Whatever… Jeśli nie macie Symbiana w wersji 5 pozostaje Wam przeglądanie portalu w wersji mobilnej – mobile.allaboutsymbian.com.


Bardzo mnie ta wiadomość cieszy – szczególnie, że mam niezrozumiałą awersję do czytników RSS. AAS to zresztą bardzo dobry blog no i kopalnia wiedzy na temat systemu Symbian.

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , , , , , ,0 Komentarze do tego artykułu

1 Trackbacki dla tego artykułu

  1. Wszystko o Symbiane w Twoim telefonie « Mobilny Internet Mówi:

    [...] Źródło [...]

Napisz komentarz