Masz iPhone? To jesteś gorącym towarem!

śr, kwi 21, 2010

news

Masz iPhone? To jesteś gorącym towarem!

Oczywiście wiem o tym, że posiadanie luksusowego samochody, willi pod Warszawą i opalonego na brąz, umięśnionego ciała predysponuje bardziej do zdobycia partnerki niż stara Łada i wynajmowane M-2 w Łomiankach. Jak się okazuje nie tylko te dobra materialne powodują szybsze bicie serca u płci przeciwnej…

W Wielkiej Brytanii przeprowadzono badanie mające na celu znaleźć odpowiedź na pytanie: czy facet z iPhonem jest bardziej atrakcyjny dla przeciętnej Brytyjki? Odpowiedź ucieszy zgorzkniałych cyników: tak, aż 54% z 1500 badanych kobiet twierdzi, że byłyby bardziej skłonne do umówienia się z facetem, gdyby ten miał właśnie telefon od Apple.  Kolejne 37%  dam jest zdania, że facet posiadający cudeńko z nadgryzionym jabłuszkiem wydaje się bardziej wiarygodny, sprawia wrażenie lepiej sytuowanego i bardziej wpływowego niż ktoś bez iPhone.

Jeśli facet z iPhone jest bardziej atrakcyjny dla kobiet to co dopiero facet z iPadem, mega-designerską, droższą i większą wersją iPoda?

Ciekawe jak sprawa wygląda w Polsce, gdzie ogólnie poziom życia jest nieco “inny” niż w Anglii i posiadanie gadżetu ze znaczkiem Apple wciąż należy do rzadkości (w większości środowisk). Czy właściciele iPhone‘ów mają większe szanse na zdobycie partnerki? Jeśli tak to mam dla wszystkich singli radę – pieprzcie kwiaty i kolacje, kupujcie iPhone! ;-)

Źródło: intomobile

Źródło: katagaci

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , , ,3 Komentarze do tego artykułu

  1. kamil Mówi:

    “pieprzcie kwiaty i kolacje, kupujcie iPhone!” dobre :)))

  2. mru Mówi:

    A jak kogoś nie stać na iPhone (chociaż są już dosyć tanie na Allegro), to zawsze może kupić iPod Touch – wygląda tak samo (więc przeciętna blondynka da sobie wmówić, że to iPhone), a kosztuje 3 razy mniej ;-)

  3. Paweł Kański Mówi:

    Mozliwości jest wiele – mamy przecież także chińskie iPhone’y :)

Napisz komentarz