Nie myśl – Nokia zrobi to za Ciebie

sob, mar 27, 2010

news

Nie myśl – Nokia zrobi to za Ciebie

Nokia znów stara się nam ułatwić życie. O ile w przypadku większości prezentowanych przez Finów aplikacji są one naprawdę ciekaw, to tym razem chyba trochę przesadzili. Mam wrażenie, że programiści z Nokii “z braku laku” postanowili stworzyć mobilna aplikację która służy do wyręczenia nas z konieczności myślenia. A przynajmniej próbuje…

Noki Bot to nowe programy z Nokia Beta Labs. Każdy z nich, a jest ich aż cztery, służy do ułatwiania nam rzeczy, które i tak już łatwiejsze być nie mogą:

  • Profile Bot – ten widget sam ustawi odpowiedni profil w zależności od tego która jest godzina i co akurat macie w planach. To oznacza chyba tyle, że łączy się z Twoim terminarzem w telefonie i wyciąga z niego dokładne daty i godziny spotkań. Tak jakby wielki problemem było wyciszenie telefonu podczas spotkania.
  • Alarm Bot - ma Ci przypomnieć o zbliżających się spotkaniach. “Uczy” się także tego o której godzinie wstajesz. LOL.
  • Shortcut Bot – chyba najbardziej przydatna opcja, co nie oznacza wcale że jest specjalnie odkrywcza. Pokazuje skróty najczęściej używanych przez Ciebie aplikacji.
  • Battery Bot – ostrzega Cię przed niskim poziomem baterii przed położeniem się spać.

W skrócie: Nokia zrobiła programy, które mają nas wyręczyć w wykonywaniu najprostszych czynności. To znaczy – w wyciszeniu telefonu i naładowaniu baterii przed pójściem spać. W dodatku obie aplikacje działają tylko na modelach N97 i N97 mini. EPIC FAIL.

YouTube Preview Image

Źródło: betalabs.nokia.com

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , , , , ,2 Komentarze do tego artykułu

  1. Kris Mówi:

    “W dodatku obie aplikacje działają tylko na modelach N97 i N97 mini” – a to dziwne, bo mam C6-00 i to też działa, także coś nie bardzo z tym “pstryczkiem” w nos ;)

  2. Elly Mówi:

    I think this is one of the most important inotrmafion for me. And i’m glad reading your article. But should remark on some general things, The site style is great, the articles is really nice : D. Good job, cheers

Napisz komentarz