Koniec świata – Opera w iPhone!

śr, lut 10, 2010

news

Koniec świata – Opera w iPhone!

Jak podają liczne źródła, już niedługo (a dokładnie gdzieś między 15 a 18 lutym) podczas Mobile World Congress, na specjalnym pokazie dla prasy i partnerów zaprezentowana zostanie Opera Mini na iPhone. Z pewnością wiele osób z niecierpliwością będzie czekać na ten ruch i na udostępnienie aplikacji dla wszystkich chętnych użytkowników. Nie ma się czemu dziwić…

Pełna wersja Opera Mini na iPhone będzie zawierała oczywiście wszystkie znane z innych platform funkcjonalności. Będzie więc kompresja stron, przeglądanie stron w kartach i menedżer haseł – jednym słowem: wypas.

opera-mini-iphone

To naprawdę gorąca wiadomość, także dla polskich użytkowników iPhone – to w końcu najbardziej popularny u nas telefon do przeglądania internetu. Stawka jest więc spora, a walka o zmianę przyzwyczajeń wśród użytkowników smartfona od Apple będzie na pewno zacięta. Trzeba jednak przyznać, że  długo trzeba było czekać na “ichniejszą” wersję Opery. Na walkę o użytkownika może być już więc za późno. Pożyjemy – zobaczymy, ja jestem pewien, że taka wersja Opery jest na pewno warta sprawdzenia.

Źródło, foto: techtree.com

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , , ,Napisz komentarz