Wszystko pod ręką – Handy Shell

pon, gru 21, 2009

news

Wszystko pod ręką – Handy Shell

Handy Shell to jedna z tych aplikacji, dzięki której można obsługiwać swój telefon dużo, dużo szybciej, co szczególnie dla użytkowników Symbiana, może być jak dar z niebios. Program wyszedł właśnie w wersji 2.0 i mogą go ściągnąć posiadacze S60 co jest na pewno miłą wiadomością dla wszystkich, którzy narzekają na Symbiana…Co potrafi Handy Shell? Otóż, ta prosta aplikacja umożliwia uporządkowanie zawartości telefonu w ten sposób, aby skróty do najważniejszych aplikacji i widgetów były w jednym miejscu, czyli na głównym wyświetlaczu telefonu. Dzięki temu możemy ustawić sobie np. skrót do odtwarzacza MP3, galerii zdjęć i do przeglądarki internetowej na głównym pulpicie – od tej pory zamiast grzebać się po kilku oddzielnych folderach, możemy te rzeczy uruchomić praktycznie kilkoma ruchami.handy_shell_s60_01

Dla mobilnych freaków jest opcja utworzenia także trójwymiarowego sześcianu, na bokach którego umieścić można różne kombinacje skrótów do aplikacji. Oczywiście, nie każdemu może się to podobać, dlatego istnieje też możliwość utworzenia kilku pulpitów na przesuwanych kartach. Muszę jednak przyznać, że taki sześcian wygląda co najmniej ciekawie ;)

handy_shell_s60_02Przy tak złożonej grafice nasuwa się pytanie o szybkość działania takiego “klocka”. Bardzo słusznie zresztą, bo starsze telefony z Symbianem mogą się trochę mulić przy próbach obracania tego cacka.

Program można pobrać w finalnej wersji z tej strony: Epocware lub ze sklepu Ovi.

Foto, źródło: AllaboutSymbian

Foto: straymuse

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , ,Napisz komentarz