Listonic lepszy od Mikołaja

wt, gru 8, 2009

news

Listonic lepszy od Mikołaja

Koledzy z Listonic bardzo szybko rozwijają swój produkt (mobilna lista zakupów), tym razem nawet i ja im trochę w tym pomogę, bo mogą być z tego wymierne korzyści ;-) Na swojej stronie ogłosili bardzo fajny konkurs, za udział w którym można otrzymać bardzo fajne nagrody. Jedną z nich jest wizyta w luksusowym SPA dla dwóch osób i to wystarczający powód, żeby o tym napisać. Szczegóły we wpisie!

Jeśli chodzi o nagrody – za pierwsze miejsce do wygrania jest romantyczny pobyt w luksusowym SPA dla dwóch osób lub iPod Touch 32Gb, za drugie ekspres do kawy lub karnet na przyszłoroczny Heineken Open’er Festival, a za trzecie kurs tańca lub zestaw gadżetów ze strony PanTuNieStał. Różnymi frywolnymi rzeczami tej marki nagrodzone zostaną również miejsca 4-10, tak więc jest o co walczyć. OK, ale jak zdobyć jedną z nagród?

To bardzo proste, drogi do zdobycia upragnionego prezentu są dwie.

  • Pierwszą z nich jest droga, którą Mistrz Joda nazywa Drogą Choinki ;-) Na stronie Listonica znajduje się wirtualne drzewko, które rośnie w miarę podlewania. Elektroniczną wodę do podlewania zdobywamy natomiast wtedy, gdy ktoś odwiedzi nasz profil (czyli wejdzie na stronę z iglakiem), lub poprzez Twoją stronę zarejestruje się w darmowej usłudze Listonic.  Czyli, im więcej osób dowie się o Listonicu, tym większe szanse na Twoją wygraną, wygrywa bowiem osoba o największym drzewku (hehe)! Tak więc dawajcie info na Facebook, GG, Nasza-Klasa czy Flakerze, bo to chyba najlepszy sposób na wysoką odwiedzalność profilu. Zresztą, można to robić w błyskawiczny sposób korzystając z gotowych przycisków na swoim profilu choinkowym – można więc odpowiednie info dać np. wszystkim swoim kontaktom z Gmail, czy innej poczty internetowej. choinka
  • Druga droga jest drogą Sułtana Ciętej Riposty. Aby wygrać jedną z nagród w ten sposób należy odpowiedzieć na proste z pozoru pytanie: Czy to uczciwe, że Mikołaj przychodzi tylko raz? Kryterium wyboru jest jak się domyślam fajność odpowiedzi :)

Wydaje mi się, że konkurs jest konkretny, a nagrody bardzo fajne. Cenne tym bardziej, że funduje je naprawdę mała, za to pomysłowa firma. Zatem rodacy, do pracy! ;-)

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , , , , , , , ,Napisz komentarz