Listonic: co nowego?

wt, lis 17, 2009

news

Listonic: co nowego?

Listonic idzie jak burza! Ta sympatyczna, mobilna aplikacja, która ma nam ułatwić codzienny rytuał zakupów i zamienić go w krótką igraszkę zdobywa całkiem sporą popularność. Z tej okazji zajrzałem na bloga Listonic, żeby dowiedzieć się jakie zmiany zaszły w programie od czasu kiedy ostatni raz o nim pisałem. Oto czego się dowiedziałem.

  • Chyba najważniejsze: Listonic działa już na iPhone. Mało tego! Aplikacja była przez dłuższy okres czasu na drugim miejscu (przez jakiś czas nawet i na pierwszym) pod względem darmowych programów Top Free Apps w kategorii Lifestyle na iTunes. W kategorii Ogólne, utrzymuje się w pierwszej dziesiątce. Czyli grubo!

lifestyleitunesscreen

  • Listonic działa już na większości platform mobilnych (np. Windows Mobile). W zasadzie pójdzie chyba na wszystkich nowszych sprzętach, a jeżeli chodzi o starsze to wystarczy obsługa Java 2.0.
  • Zdobyć program można na 3 sposoby: wysyłając SMS o treści RS LISTA 1 na numer 71068, ściągając go bezpośrednio przez komórkę ze strony d.listonic.pl lub wgrywając go samodzielnie.
  • Listonic ma sztuczną inteligencję, a to oznacza, że jest mądrzejszy od Twojego psa i podpowie Ci jakiego produktu poszukujesz (autouzupełnianie podczas edycji listy) .
  • Listonic to także gotowe listy zakupów i Wujek Dobra Lista. Dzięki tym ułatwieniom nie marnujesz czasu na wymyślanie listy zakupów, a po prostu korzystasz z gotowego szablonu. screenshot-2-2
  • Listonic ma swoją wtyczkę do Firefoxa, a także swoją stronę mobilną – m.listonic.pl

Na koniec dwa urocze filmiki – media oszalały na punkcie tej listy! ;-)

Program jest za darmo, ściągnąć go możecie ze strony Listonic, a o rozwoju aplikacji dowiedziecie się z bloga firmowego pod adresem Blog.Listonic.pl

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , , , , , ,0 Komentarze do tego artykułu

1 Trackbacki dla tego artykułu

  1. Listonic lepszy od Mikołaja | JestemMobilny.pl Mówi:

    [...] z Listonic bardzo szybko rozwijają swój produkt (mobilna lista zakupów), tym razem nawet i ja im trochę w tym pomogę, bo mogą być z tego wymierne korzyści ;-) Na [...]

Napisz komentarz