Tesco idzie w mobilność

pon, paź 26, 2009

news

Tesco idzie w mobilność

Co prawda Tesco kojarzy mi się z brudem, oszukiwaniem pracowników oraz względnie wysokimi cenami, dziś znalazłem dosyć ciekawą informację o fajnym programie stworzonym na zamówienie brytyjskiego giganta. Jeśli nie odstręcza Cię żałosna kampania reklamowa tej sieci hipermarketów i mimo to robisz tam zakupy zapraszam do wpisu :-)Tesco Finder to mobilna aplikacja stworzona specjalnie dla klientów sieci. Jej dwiema głównymi opcjami są :

  • Znalezienie najbliższego hipermarketu Tesco w Twojej okolicy
  • Druga funkcjonalność jest zdecydowanie ciekawsza: chodzi o to, że gdy już znajdziesz się w sklepie, program wyszuka za Ciebie produkt którego szukasz. To oznacza, że jeśli szukasz flaków wołowych lub kaszanki, to program pokaże Ci na jakiej półce w danym sklepie masz ich szukać.
Siedizba najnowszych mobilnych technologii...

Siedziba najnowszych mobilnych technologii...

Pomysł jest bardzo fajny, bo na pewno i Wy znacie wątpliwy urok błądzenia po hipermarkecie w poszukiwaniu jednego produktu. Korzystanie z aplikacji jest banalnie proste, przynajmniej tak twierdzi szefostwo Tesco. Programik jest napisany z myślą o iPhone, dlatego można go ściągnąć z App Store, ale tylko z brytyjskich kont. Zresztą, aplikacja zawiera bazę danych brytyjskich sklepów i tamtejszych produktów, a ponieważ jest podobno całkiem spora, podczas każdego wyszukiwania konieczne jest połączenie z internetem.

tesco-aplikacja-mobilna

Reasumując: nawet Tesco się cywilizuje i wychodzi klientom na przeciw. Chociaż na początek wolałbym, żeby otwierali więcej kas w godzinach szczytu ;-)

Foto: mobilemarketing.pl,jrdurao

Źródło: mobilemarketing.pl

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , , , , ,Napisz komentarz