Nasza-Klasa już niedługo jako aplikacja?

czw, paź 29, 2009

news

Nasza-Klasa już niedługo jako aplikacja?

Właściciele portalu starają się nadążyć za światowymi trendami jeśli chodzi o funkcjonalność społecznościówki. Mamy więc coś na kształt mikro bloga (Śledzik) oraz komunikator NKtalk. Teraz, najpopularniejszy portal społecznościowy w Polsce (a także i w Europie, trzeba to przyznać) szykuje w końcu coś na komórkowe platformy.

Tak więc już w niedalekiej przyszłości, na przełomie roku dostaniemy aplikację mobilną do obsługi portalu Nasza-Klasa. Ma być lekka i prosta, a zawierać będzie wszystkie najważniejsze funkcjonalności znane z internetowej wersji portalu. To bardzo dobra wiadomość i dziwie się, że twórcy portalu tak późno zauważyli rozwijający się u nas rynek mobilnego internetu. Są już kilkanaście ładnych miesięcy za Facebook czy Twitter, które własne aplikacje mają już od dawna.

nasza-klasa-aplikacja-mobilna

Według badań Megapanelu aż milion użytkowników N-K.pl korzysta z serwisu za pomocą internetowej przeglądarki mobilnej w swoim telefonie. I na pewno będzie tych osób coraz więcej, tak więc to już chyba ostatni dzwonek, żeby wejść w mobilny rynek. Inaczej konkurencja mogła by ich wyprzedzić.

Mnie jednak zastanawia jedno: co na taki krok do przodu powiedzą najbardziej zaangażowani użytkownicy N-K.pl? Pewnie przygotują odpowiednią petycję w której będą zbierać podpisy pod prośbą o wyłączeniu aplikacji mobilnej. Powodzenia i tym razem, śledzikofoby :)

Źródło: GazetaPrawna

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , , , , ,1 Komentarze do tego artykułu

  1. Justyna Mówi:

    Jak mogę wyłączyć mobilną wersję nk? Klikam na pełna wersja Nk.pl ale nic to nie daje. muszę to wyłączyć ponieważ nie ma możliwości czytania forum a w moim przypadku to bardzo ważne. Proszę o pomoc.

1 Trackbacki dla tego artykułu

  1. Społeczności na komórkę | JestemMobilny.pl Mówi:

    [...] nie ma wersji mobilnej! Co prawda jakiś czas temu, jej właściciele zapowiedzieli powstanie aplikacji N-K.pl na najbardziej popularne platformy oraz udostępnienie strony w wersji lajt, to wszystkojednak [...]

Napisz komentarz