Google Maps Navigation? No ba!

śr, paź 28, 2009

news

Google Maps Navigation? No ba!

Teraz już wiadomo kto zgarnie większość rynku mobilnych nawigacji. Dopóki Google nie wystawiało swojego własnego, niezależnego programu, ich konkurenci mogli sobie pozwolić na te kilka-kilkanaście procent rynku. A teraz? Tom-Tom i Garmin mogą drżeć ze strachu, bo na amerykański rynek wchodzi stuprocentowa nawigacja turn by turn oznaczona znaczkiem Google!

Na razie jest dostępna tylko na Androida i to w wersji 2.0, a takowy posiada tylko nazywana nowym iPhone Killerem (który to już z kolei?) Motorola Droid. Aplikacja mobilna dostępna jest na razie tylko w Stanach Zjednoczonych. Azja, Europa i cała reszta świata może na razie tylko się ślinić, a ludzie, którzy kilka dni temu wykupili abonament w Naviexpert lub innym nawigatorze mogą sobie teraz pluć w brodę. Tzn. o ile aplikacja Google Maps Navigation jest naprawdę tak dobra jak można by przypuszczać. Na deser kilka filmów o programie:

Jak wrażenia? Jest chyba nieźle? :)

Źródło: Intomobile

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , , , , , , ,1 Komentarze do tego artykułu

  1. Kamil Mówi:

    No i wszelkie TomTomy, Automapy i Garminy zapłaczą.

2 Trackbacki dla tego artykułu

  1. Motorola Droida - iPhone Killer? | JestemMobilny.pl Mówi:

    [...] Beta nawigatora Google Maps Navigation. To jest [...]

  2. Gardzisz darmową nawigacją? Sprawdź NDrive. | JestemMobilny.pl Mówi:

    [...] darmowych aplikacjach. Mam jednak wrażenie, że osobie, która podróżuje nawet całkiem sporo, Google Map Navigator czy Ovi Map powinno wystarczyć. Najlepiej jednak zrobicie, jeśli sprawdzicie to [...]

Napisz komentarz