iPhone i Nokia e51 najbardziej internetowe

czw, sie 27, 2009

news

iPhone i Nokia e51 najbardziej internetowe

Kolejna porcja ciekawych wiadomości ze strony Ranking.pl. Na jakich urządzeniach Polacy przeglądają mobilny Internet? Jaka jest najbardziej internetowa marka telefonu?

Polacy przekonali się już do sprzętu Apple. Na pierwszym miejscu zestawienia bez zmian – iPhone. W pierwszej dziesiątce znalazł się też iPod, co jest dla mnie sporą ciekawostką. No, ale nie jestem raczej fanem gadżeciarstwa i stąd pewnie to zdziwienie.

W pierwszej dziesiątce znalazło się aż 5 telefonów od Nokii co oznacza, że to najbardziej popularny producent w Polsce. Oprócz Nokii i Apple na liście są też urządzenia od Sony Ericssona co niespecjalnie dziwi. Oto jak wygląda ranking:

ranking

Bardzo ważna informacja: Opera Mini nie przekazuje informacji o modelu telefonu, dlatego Gemius Ranking nie uwzględnia w zestawieniu telefonów, na których Internet jest przeglądany właśnie tą przeglądarką! Trzeba zatem przyznać, że to zmienia postać rzeczy. Opera to najbardziej popularna aplikacja do przeglądania mobilnej sieci w Polsce. Zestawienie nie uwzględniające jej użytkowników jest co najmniej niekompletne!!!

Źródło: Ranking.pl

Foto: svilen001

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , , , , , , , ,Napisz komentarz