Listonic. Mobilna lista zakupów – zaproszenia do testów!

pon, maj 18, 2009

artykuł

Listonic. Mobilna lista zakupów – zaproszenia do testów!

Nareszcie, po wielu tygodniach oczekiwania mogę zaprezentować Wam Listonic – mobilną listę zakupów. Czym tak naprawdę  jest Listonic? Jest to finalny produkt firmy o tej samej nazwie, która jest jednocześnie finansowym opiekunem tego bloga (finansowym, ale nie merytorycznym!). Zapraszam zatem na krótki tour po krainie Listonic!

Czym jest mobilna lista zakupów? Czy jest praktyczna? Czy przyda się zwykłemu zjadaczowi e-chleba?  Zacznijmy od początku!

 • Listonic to aplikacja, która pozwoli Ci na komponowanie własnej listy zakupów i na jej swobodny transfer między Twoim telefonem komórkowym a komputerem, lub na odwrót. Zapisaną listę możesz udostępniać swojej rodzinie i znajomym. Raz wprowadzone produkty zostaną przez program zapamiętane – cukrowy baranek będzie czekał na Ciebie aż do kolejnych świąt!

  Listonic - strona internetowa

  Listonic - strona internetowa

 • Jak wygląda to w praktyce? To banalnie proste – wyobraź sobie, że urządzasz dużą imprezę na którą zaproszonych jest wielu gości. Koniec z dzwonieniem po znajomych i upewnianiu się czy każdy wie co ma na nią przynieść. Tworzysz listę zakupów i udostępniasz ją przyjaciołom. Łatwa edycja pozwala uniknąć sytuacji, gdy planując menu zapominasz o koledze diabetyku, koleżance wegetariance i uczulonej na orzechy ciotce.

  Listonic na telefony komórkowe

  Listonic na telefony komórkowe

 • Komu przyda się Listonic? Tak naprawdę każdy może bez problemu z niego korzystać. Program jest prosty w obsłudze dzięki czemu stworzyć listę zakupów może nawet Twoja mama. Intuicyjna obsługa pozwala szybko opanować program, dzięki czemu obsługiwać ją nauczą się nawet Ci najbardziej “oporni”.
 • Listonic działa na Twoim telefonie nawet wtedy, gdy nie możesz się połączyć z Internetem. Jeśli nie chcesz instalować programu możesz z niego korzystać za pomocą strony internetowej w wersji light – minimalne wykorzystanie transferu pozwala obniżyć koszty.

Jeśli chcesz wziąć udział w testach wersji beta , skorzystaj z zaproszenia. Odwiedź stronę Listonic.pl i wpisz kod zaproszenia jestemmobilny (dla pierwszych 30 osób!). Wszelkie sugestie, pytania, rady itp. bardzo mile widziane – dzięki nim sami zostaniecie współtwórcami programu!

Źródło: Listonic.pl

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , , ,Napisz komentarz