Palm wypuści namiastkę modelu Pre?

czw, kwi 30, 2009

news

Palm wypuści namiastkę modelu Pre?

Palm, jeden z najbardziej popularnych producentów telefonów w Stanach Zjednoczonych, wie jak budować napięcie. Najpierw zapowiedział kontynuację swojego przebojowego telefonu jako Palm Pre, a teraz pojawiły się plotki o wypuszczeniu jeszcze jednego modelu poprzedzającego tą wersję. To oznacza, że zamiast super-wersji-pre-iphone-killer dostaniemy coś w stylu mini Palm.

Tak naprawdę nie wiadomo co będzie następnym produktem firmy. Premiera Palm Pre odroczona została prawdopodobnie na świętego Nigdy. Na otarcie łez producent wyskoczył z pomysłem zaprezentowania innego modelu – coś w stylu Mini Pre. O najnowszym produkcie wiadomo niewiele – w zasadzie pewne jest tylko jedno. To, że będzie on działał na nowszej wersji systemu WebOS. Co nie jest żadnym zaskoczeniem, bo nikt nie wypuszcza nowego produktu ze starym OS-em.

Zresztą sam pomysł wersji Mini Pre nie jest zaskoczeniem dla tych, którzy śledzili konkurenta PalmApple. Ci ostatni odgrażali się już, że wypuszczą na światło dzienne telefon iPhone Nano. Czyli swój sztandarowy produkt w wersji light. Obietnic nie dotrzymali, ciekawe jak postąpi Palm?

Źródło: techcrunch.com

Foto: pawel_231

Jeżeli uważasz te informacje za ciekawe to kliknij na poniższy przycisk i wykop ten artykuł

, , , ,Napisz komentarz